anime-love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti fan anime&rpg?Atunci nu ezita sa te inscrii.Doar un singur click si ai devenit de-al nostru
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ora de matematica

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
~Brenda~
Admin
~Brenda~


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 29/06/2009
Localizare : Pe scaun =]]

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMar Iul 28, 2009 2:46 am

Am intarziat ca de obicei la ore,am intrat adormita in clasa si m-am asezat in banca adormind
Sus In jos
https://anime-love.all-up.com
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMar Iul 28, 2009 10:21 pm

Se strecura in clasa , pe fereastra deschisa , cautandu-si o banca libera.
Sus In jos
Silinde DeAlexander

Silinde DeAlexander


Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMar Iul 28, 2009 11:05 pm

Cercelul,obsesivitate intr-adevar,cu sigla Puma,stralucea in luminile solare,tepii nelipsiti,impreuna cu o camasa neagra,si o cravata rosie,in niste blugi de o tenta neagra-albastruie,intra in clasa,after-shave-ul iesea din el,ca o duhoare frumos mirositoare.Intra i nclasa,asezandu-se pe pervaz.
Sus In jos
Jessyka

Jessyka


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Undeva in inima iadului..Vrei sa sti?

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 12:52 am

Intra cu pasi hotariti in clasa imbracata intr-o fusta scurta precum cele de scolarite,de culoarea rosie alaturi de o camasa alba peste buric,fara maneci. Se duse in a3-a banca d ela fereastra,putin cam absenta la ceea ce se intampla in jurul sau.
Sus In jos
~Brenda~
Admin
~Brenda~


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 29/06/2009
Localizare : Pe scaun =]]

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 2:12 am

M-am trezit vazand-o pe fata incepand sa rad:
-Neata si tie!
Sus In jos
https://anime-love.all-up.com
Jessyka

Jessyka


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 28/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Undeva in inima iadului..Vrei sa sti?

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 2:18 am

Tresari.Isi arunca privirea asupra fetei trezita parca din somn.
-Mdah..neata.
Isi rezema coatele de banca,rezemandusi mai apoi capul in palme observanduse de la un kilometric,nevoie de somn pe care o avusese blonda,spre ciuda faptului ca nu dormise noaptea trecuta.
Sus In jos
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 3:06 am

Gasi o banca libera la fereastra si lua loc , cascand.
Sus In jos
Silinde DeAlexander

Silinde DeAlexander


Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 1:26 pm

-Da` vere nu ati dormit az-noapte?! RIdica din spranceana,vazand ca mai toti casca,nu sunt in largul lor,si pur si simplu,dorm pe ei.
Sus In jos
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 3:25 pm

-Mda am cam fost ocupat noaptea trecuta , raspunse el apoi isi puse capul pe banca.
Sus In jos
Silinde DeAlexander

Silinde DeAlexander


Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 3:29 pm

-Si de ce ai mai venit la scoala?! Si asa,retardatu` ala nu o sa-ti simta lipsa,daca o mai ajunge.Ridica din umeri,privind catre tabla,obijnuit,nimc scris,doar tabla care era stearsa,imaculat.
Sus In jos
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 3:31 pm

-Pai nu aveam altceva mai bun de facut se pare...si acasa oricum ziua are cineva grija sa nu dorm...spuse el reflectand putin apoi inchizandu-si ochii.
Sus In jos
Silinde DeAlexander

Silinde DeAlexander


Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 3:46 pm

Isi trecu mainile prin par,intarit,ca de obicei,tipic,fixativul isi facea prezenta in ce privea parul lui Alexander.
-Vrei un suc?Isi indrepta privirile catre baiat,ridicand din spranceana.
Sus In jos
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 4:04 pm

-Mh o cafea ar merge , dar daca ai tu amabilitatea de un suc , nu refuz...
Sus In jos
Silinde DeAlexander

Silinde DeAlexander


Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 4:08 pm

Ridica din umeri,apoi isi indrepta privirile catre usa,asteptand sa iasa cat mai repde.
-Nu conteaza,doar sa plec de aici .. Vi?Isi baga mainile in buzunar,mergand cu pasi repezi catre usa.
Sus In jos
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 4:11 pm

-Hm fie vin"Mi-au cam amortit picioru din cauza pozitiei"gnadi el reusind sa se ridice , desi un picior il cam furnica sin intepa"Mda trece el pe drum".Il urma pe baiat.
Sus In jos
Silinde DeAlexander

Silinde DeAlexander


Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 28/07/2009

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 4:33 pm

- Cafenea -

Intra cautand cu privirea o masa libera,doar cea de la fereastra,perfect.Cel putin sa priveasca cand nu avea ce face.Ii indica locul printr-un semn mic al degetlui,intrebandu`l ce doreste sa bea.
Sus In jos
~Brenda~
Admin
~Brenda~


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 29/06/2009
Localizare : Pe scaun =]]

Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica EmptyMier Iul 29, 2009 4:53 pm

Am intrat vazandu-l pe Syusuke ''Asta e sansa mea'' Am luat un suc si i l-am varsat in cap:
-Asta e pentru ce ai facut la cimitir!Spun eu amuzata
Sus In jos
https://anime-love.all-up.com
Continut sponsorizat





Ora de matematica Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica   Ora de matematica Empty

Sus In jos
 
Ora de matematica
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-love :: Rpg Area :: School :: Clasele-
Mergi direct la: