anime-love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti fan anime&rpg?Atunci nu ezita sa te inscrii.Doar un singur click si ai devenit de-al nostru
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In sufragerie la miezul noptii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
~Brenda~
Admin
~Brenda~


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 29/06/2009
Localizare : Pe scaun =]]

In sufragerie la miezul noptii Empty
MesajSubiect: In sufragerie la miezul noptii   In sufragerie la miezul noptii EmptyMar Iul 28, 2009 1:51 am

Neavand somn m-am dus la televizor in sufragerie,dupa cateva minute am adormit pe canapea
Sus In jos
https://anime-love.all-up.com
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

In sufragerie la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie la miezul noptii   In sufragerie la miezul noptii EmptyMar Iul 28, 2009 10:24 pm

Deschise usa sufrageriei , dorind sa sea runce pe canapea , insa observa ca e ocupata , asa ca urca scarile.
Sus In jos
~Brenda~
Admin
~Brenda~


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 29/06/2009
Localizare : Pe scaun =]]

In sufragerie la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie la miezul noptii   In sufragerie la miezul noptii EmptyMar Iul 28, 2009 10:45 pm

Am deschis un ochi auzind pasi apoi m-am trezit si am inceput sa butonez din nou telecomanda
Sus In jos
https://anime-love.all-up.com
Syusuke

Syusuke


Numarul mesajelor : 218
Data de inscriere : 28/07/2009

In sufragerie la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie la miezul noptii   In sufragerie la miezul noptii EmptyMar Iul 28, 2009 10:46 pm

Urca scarile , apoi merse in camera lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In sufragerie la miezul noptii Empty
MesajSubiect: Re: In sufragerie la miezul noptii   In sufragerie la miezul noptii Empty

Sus In jos
 
In sufragerie la miezul noptii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime-love :: Rpg Area :: House :: Sufragerie-
Mergi direct la: